Brak w magazynie
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Akcesoria elektroniczne

Cyfrowa waga bagażowa – Go Travel

69,00

Elektronika dla podróżujących

Smartfon, tablet, czytnik ebooków, to znak dzisiejszych czasów. Ciężko się obejść, bez tych przedmiotów, szczególnie w podróży, kiedy musimy jakoś zabić dłużący się czas. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wybrane akcesoria zaprojektowane specjalnie dla osób podróżujących. Elektronika dla podróżujących dobrej jakości, wytrzymałe, tak aby przetrwały najcięższe warunki.

W samolocie mogą okazać się niezbędne przejściówki, samolotowe adaptery do słuchawek, powerbank, kabel zasilający USB. Nie zapominajmy o słuchawkach podróżnych, albo rozdzielacz do słuchawek, dzięki któremu obejrzymy przygotowany na podróż film w dwie osoby. Latarka podróżna to niedoceniany i pomijany gadżet, ale również przydatna w wielu sytuacjach. Przezornie warto mieć ją przy sobie.

Niezbędne akcesoria w każdej podróży.

Inne akcesoria potrzebne w podróży to rzeczy, które przydadzą się już w miejscu docelowym. Problemem, który może nas spotkać to inne gniazdka w kraju, który odwiedzamy. Pomoże nam w tym uniwersalny podróżny adapter sieciowy, który pasuje do najczęściej występujących rodzajów gniazdek. Jeśli często odwiedzamy jakiś, kraj wybierzmy dedykowany adapter do danego kraju.

Pogniecione ubrania w walizce? Weź ze sobą podróżne żelazko, które uratuje Cię w kryzysowej sytuacji. Nie w każdym hotelu dostępne żelazko to standard. W wielu krajach jest to pomijany detal. Warto więc zabezpieczyć się na taką ewentualność i zabrać je ze sobą.

Podróżna suszarka do włosów, też nie raz może nas uratować. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, ten kto odwiedził już kilka krajów zauważył, że nie wszędzie i nie w każdym pokoju hotelowym występuje suszarka. Nasze suszarki, specjalnie zaprojektowane tak, aby zajmowały jak najmniej miejsca, zapewniając maksimum dostępnej mocy.

Elektronika dla podróżujących do sprawdzenia bagażu podręcznego

Pakując się w podróż, warto przed zważyć swoją walizkę, aby uniknąć dodatkowych opłat za nadbagaż. Mała elektroniczna waga bagażowa, pomoże ci łatwo zważyć bagaż i zaplanować co zapakujesz w walizkę. Weź ją również ze sobą w podróż, aby uniknąć niespodzianki po zapakowaniu kupionych pamiątek.