Brak w magazynie

Akcesoria elektroniczne

Cyfrowa waga bagażowa – Go Travel

69,00

Akcesoria elektroniczne

Smartfon, tablet, czytnik ebooków, to znak dzisiejszych czasów. Ciężko się obejść, bez tych przedmiotów. Szczególnie w podróży, kiedy musimy jakoś zabić dłużący się czas. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wybrane akcesoria elektroniczne zaprojektowane specjalnie dla osób podróżujących.

Dobrej jakości, wytrzymałe, tak aby przetrwały najcięższe warunki, zaprojektowane dla wymagających podróżnych, którzy cenią sobie wygodę i doceniają jakość.

W samolocie lub autokarze mogą okazać się niezbędne przejściówki, adaptery do słuchawek, które umożliwią podłączenie własnych słuchawek.

Powerbank, kabel zasilający USB wydłużą czas korzystania ze smartfonu czy tabletu. Szczególnie przydatne jeśli wciągnie nas dobry film a szkoda byłoby go przerywać 🙂

Nie zapominajmy o słuchawkach podróżnych, albo rozdzielacz do słuchawek, dzięki któremu obejrzymy przygotowany na podróż film w dwie osoby.

Latarka podróżna to niedoceniany i pomijany gadżet, ale również przydatna w wielu sytuacjach. Przezornie warto mieć ją przy sobie.

Pakowanie bagażu podręcznego

Pakując się w podróż, warto przed zważyć swoją walizkę, aby uniknąć dodatkowych opłat za nadbagaż. Mała elektroniczna waga bagażowa, pomoże ci łatwo zważyć bagaż i zaplanować co zapakujesz w walizkę. Weź ją również ze sobą w podróż, aby uniknąć niespodzianki po zapakowaniu kupionych pamiątek.